O nas

Firma Cranp-Kovo Spol. s r.o. zajmuje sie głównie produkcją kotłów na zgazowanie drewna, kotłów na pellet oraz kotłów wielopaliwowych, które są sprzedawane w większości krajów europejskich. Wszystkie nasze produkty spełniają najwyższe kryteria dotyczące gospodarki odpadami oraz wykorzystują ekologiczne materiały w procesie produkcyjnym wyrobów co potwierdzone jest odpowiednimi atestami i certyfikatami. Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy oraz posiada wykwalifikowaną kadrę specjalistów, przez co możemy spełnić każde wymagania klienta.

Do produkcji naszych wyrobów stosujemy najwyższej jakości materiały, które są poddawane systematycznym badaniom oraz testom. Każdy etap procesu produkcyjnego przechodzi przez proces kontroli jakości. Pozwala to na utrzymanie stałej, wysokiej jakości wyrobów końcowych. Wysoka jakość naszych produktów zapewniona jest przez proces produkcji zgodny z normą ISO 9001.

Nasze kotły na drewno kwalifikują się w 5 klasie wg. normy EN 303-5:2013 oraz są umieszczone na niemieckiej liście BAFA.

Dziękujemy bardzo za dotychczasowe ogromne zaufanie i docenienie naszej marki
oraz zachęcamy serdecznie do współpracy!

Cranp Kovo
CRANP-KOVO s.r.o.
Miru 371, 790 70 Javornik
Czech Republic
T: +420 584 492 800
e-mail: info@cranp-kovo.cz